BMX Fest – Easter Edition 2016

Tento víkend sice ještě stále probíhá BMX Fest Easter Edition 2016, ale už dnes si můžete něco  přečíst a hlavně si pustit video z této akce.

Akce je rozdělená do tří dnů. Pátek až neděle. Začneme tedy druhým nejhezčím dnem v týdnu a to pátkem. Tento den byl na programu bunny hop a game of bike. Bunny hop vyhrává Aaron Grixti v těsném závěsu za ním naše česká spojka Kuba Najman ve videu vše zaznamenáno. Co se týče game of bike nepodařilo se mi posbírat všechny záběry, tak jsem tuto soutěž ve videu vypustil. Nicméně skupinu A vyhrává stejně jako bunny ho Aaron Grixti a Béčka John Attard.

Sobota byla pro mě už něco zajímavější. Ve čtyři odstartoval závod v parku. Začalo se od těch nejmenších až po ty nejstarší. Bylo super sledovat ty malé kluky jak bojují s velkýma překážkama. Doufejme, že u kola zůstanou, mladá krev ke potřeba! Potom už si vzali park do parády ti starší a padaly hezké triky. Popisovat netřeba ve videu to hlavní je. Skupinu B vyhrává Luke Farrugia. Skupina A je velkým potěšením, zlato zůstává doma a první flek bere Kuba Najman a aby toho nebylo málo dostal se i nejvýš v big airu. Gratulace a díky! Pojďme ale už na to video.

Co se akce týče. Je trošku škoda, že se nezúčastnilo více riderů. A to hlavně ve skupině A. Určitě by to bylo daleko zajímavější. Rád bych zmínil ještě jedno video. Minulý víkend jsem se dostal k natáčení závodu silničních kol a to Tour Ta’ Malta. Koho by video zajímalo tak klikněte. Doufám, že se vám bude líbit, je za ním opravdu dost času a práce a i když to není úplně přesně to co mě baví natáčet zase mě to posunulo o něco dál. A o tom to je!

Napsat komentář