Yellow Hills jam a SKAlka pohodový pojezd

Nadcházející dva víkendy si nesmíte nechat ujít tyto dva dirtové pojezdy.

První 17.9. na naší základně na Žlutavech, bude tak trošku reparát za pokažené závody. Tak snad nám tentokrát počasí vyjde a když ne tak se to zase zruší a už nic letos vymýšlet nebudem.
Skoky jedou od závodů neskutečně a když je pěkně trefíš tak je radost na nich jezdit.

Menší jam se pojede v rámci akce TFA extremního závodu hasičů, který se koná 17. u nás na skocích Vás chci pozvat na menší bike jam kde rozdáme nějaké ceny ze závodů…. od sponzorů Madeover clothing, Subform a NAPABIKE.

Trénik možný pouze od 10 do půl 12 nebo v pátek. Poté jsou závody extrémních hasičů, kde se můžete pokochat jak se kluci a hlavně holky v extremním hasičské výbavě dřou….takže pohoda pivečko a JAMÍK začne kolem 17:00. Hoďku pojezdíme trochu se hecnem ukážem něco vesničanom a poté vyhlásíme best style, trik, line a co já vím co všechno a potom něco opečem a popijem:)

Občerstvení pivo, limo a klobásky zajištěné.

Týden na to se můžete těšit na pohodový pojezd na Skalce kde se na Vás kluci skalkařští těší.

Info napsal Peca:

Tento rok se nám nepodařilo udělat žádný jam, proto jsem se rozhodl udělat, alespoň nějaký náznak pohodové akce, spojene s jezděním, skákáním a posedáváním u nás na Skalce. Všichni jsou vítáni, avšak doporučuji mít na kole alespoň brzdu :)..V případě špatného počasí se akce zruší (pochopitelně).

Bude točene pivo za nějakou lidovku + nějake nealko. Spát na místě je taky možné, nebo by se nějaké ubytování našlo…Pro ty nejlepší a nejodvážnější mám samozřejmě nějaké ceny (více či méně, to se uvidí), aby to nebylo uplně zadarmo a jakože zadarmo to bude, stačí se jen občas nebát lopaty nebo konve…

Podpora: Madeover clothing, ManoBike

 

Tak neseďte doma a dojeďte posedět a pojezdit a nebo jenom tak popit pivko a pokecat.:)

Napsal : admin

Napsat komentář